TEKSTESHQIP

Ezo Menic
Ti A Ki Zemer
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti A Ki Zemer" kënduar nga Ezo Menic.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe tekstin e punoi Kreshnik Avdiu, teksa kënga vjen me arranzhim nga Artan Mezini (Arti Rec).