TEKSTESHQIP

Ezo Menic
Plas
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Plas" kënduar nga Ezo Menic.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të na dhuruar diçka artistike që do të mbetet në videotekën shqip, materiali muzikor bëhet i disponueshëm para publikut i kompletuar me klip muzikor, i cili u publikua më 8 Korrik 2023. Kënga vjen me vargje nga Kreshnik Avdiu, ndërsa producent i këngës rezulton të jetë Artan Mezini (Arti Rec).