Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fab3 Productions

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Fab3 Productions është një video produksion i njohur. Staf profesional, teknologji e fjales se fundit si dhe kualitet pa kompromis, keto jane qellimet e videoproduksionit "Fab3 Productions" nga Prishtina. Dy nga klipet e para te sukseshme gjate vitit 2015 jane Eva - "Jo Ma" dhe Jehona Sopi & Esma - Caje Sukarije (Remake 2015)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Onimamedia

Liti

Euroliza

VisSoundMedia

Envinion

MAF Production

Produksioni Kola

On Records

Supercut

Evropaturist

Tags: Fab3 Productions


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet