Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fabiani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Fabiani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Nëntor 2006, APG & Fabiani marrin pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Hej Kamariere". Në Maj 2007, Fabiani merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Te Dua", në bashkëpunim me Samanta Karavella....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Floriant Salihu (Flow)

Slitta

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Diti-G

GRD

Tags: Fabiani


Komente mbi këtë artist