Fabio
Fabio

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Fabio është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 5 Prill 2019, Mandi publikon videoklipin "Nishtulla City", në bashkëpunim me Fabio, Mikeli & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici. Më datë 15 Gusht 2019, Mandi publikon videoklipin "Tak Tak", në bashkëpunim me Mikel Elmazi & Fabion. Muzika e këngës u punua nga Mikel Elmazi, teksti u shkrua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Mikel Elmazi. Më datë 30 Maj 2020, Mandi publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0