Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fabio Kokonozi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  49
 • Vendlindja:
 • Perrenjes 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Fabio Kokonozi është një shkrimtar i vogël. Nje shkrimtar i vogel i cili quhem Fabio dhe ka lindur ne 19 shtator 2006. Ai jeton ne "Perrenjes-Fshat" lagja "Ishferma". Shollen fillore e kam bere te shkolla "Zihni-Golemi". Ka pese motra. I pelqen shume stina e pranveres. Ka nje presor kujdestar qe eshte i mrekullueshem. Ka shoke dhe shoqe te mrekullueshme. I pelqejne shume aventurat. I pelqente edhe te lexoj librat me aventura. I pelqen te luaj volejboll dhe futboll. Eshte nje njeri me seder...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Lensi Gega

Markelino Harizaj

Bleonard Metalia

Florjan Curri

Arsen Kurtashi

Eljo Canka

Hysen Lushtaku

Shkumbin Dulaj

Sarafin Grulaj

Olti Dedinca

Tags: Fabio Kokonozi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet