Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mbesa Ime Alea

Je e vogel,je e bukur,
Lozonjare si nje flutur,
Sec ma mbushe zemren time,
Plot me gaz dhe dashuri.

Ti je dita me e lumtur,
Ti je dita me e cmuar,
Jame i lumtur i gezuar
ti princesh e dajosh o!!

Te dua me gjithe zemer,
te miren te uroje,
Vertet je nje engjell,
E tille do mbetesh gjithmone.

- poezi nga Fabio Kokonozi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet