Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fabiola Agalliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
BIOGRAFIA: Fabiola Agalliu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kengetaren Fabiola Agalliu e kemi pare shume energjike ne interpretim. Pjesemarrja e saj ne The Voice of Albania dhe suksesi deri ne cerekfinale do ta bente te njohur per te gjithe audiencen mbareshqiptare. Në vitin 2011, Fabiola Agalliu merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Maj 2012, Fabiola Agalliu merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Eci". Në Maj 2013, Fabiola Agalliu merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Dy Pika Shi". Në Dhjetor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lori Delhysa

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Ariana Bushati

Samanta

Kristela Gjoka

Jozefina Simoni

Joanna Wakeley

Enxhi Delia

Mirsa Laci

Maria Duka

Tags: Fabiola Agalliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet