Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fabiola Maka

Tags: Fabiola Maka

Vendlindja: Gjakove    Jeton dhe vepron në        Mosha: 8 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Fabiola Maka është një poete e vogël. Fabiola eshte ne Shkollen Fillore "Edmond Hoxha" Junik. Pasjoni qe i erdhi te shkruaj kete poezi eshte nga dashuria e nenes e cila akomo kujdeset per te....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë


Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017