Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fabjana Hoxha Oxa - Pitch  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Fabjana Hoxha Oxa

Produksioni:

Stine

Komente

Asnjë Koment

30/09/2019

2019-09-30T19:58:53+00:00Thua se m'njeh ku ti digjesh veten leri fasadat ka ardh koha per te verteten, une jam ajo qe do te doje te ishe prej vitesh Pitch qa do bahesh kur te rritesh?
Dua te behem si Fabjana Hahaha veq nje ka ba nana. Xhelozon se ke frik dashnorin me ta nxan, Nuk jam niveli jot me 1 si aj me kon, e ty pitch e di se ku po te dhem si ishi im te therret ne emrin tem Mabani jot kur••• ime a kupton sa ke vler, vetem librit i kthehem po e kam lan nje her.Degjoj shum pitch-a qe flasin per kuror jo mikrofonin po ka••• mbajn ne dor, flasin e flasin per zotesi kur me krejt estraden kan ba bamiresi.
2x Un nderroj luk po jo fytyr kqyr moj veten ne pasqyre, Ti nderron ftyr por nuk nderron luk se tenton vetja mu duk.
Kur bahet fjal per shtetin mas veti e kena shqipe kena vuj per me mberrit ketu ku jena, bohet fjal per hekra e koh e shkume dom e ti flet qka me vesh neser e kur dole mbreme, flitet per femra qe jan rrit ne qeli ka meshkuj pi•••• e femna me burrni. Nuk jam doktoresha e kam lakun ne fyt, mbylle gojen para se me ta mbyll per te kap qiellin sduhet ti thuash vetes yll, flisni per rreziqe me mikrofona neper duar pa e dit se plumbi e shpon nje lekur, pa e ndjer kurr thiken dhe rrezikun Pitch ndaj hapur armikut, mod jan femnat qe ja dalin mban vet mbretereshat nuk kan nevoj per mbret
2x Un nderroj luk po jo fytyr kqyr moj veten ne pasqyre, Ti nderron ftyr por nuk nderron luk se tenton vetja mu duk.


Ky tekst u dërgua nga Nedion Marku
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet