Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fadil Aziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Fadil Aziri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 2 Maj 2019, Fadil Aziri publikon videoklipin "Shqiptaria". Më datë 13 Maj 2019, Fadil Aziri publikon videoklipin "Gurbeti". Më datë 19 Dhjetor 2019, Fadil Aziri publikon videoklipin "Ti Je Aspirin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLejla


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Duchi

Andi Mezini

Agron Pefqeli

Librond Musliu

Ejup Gimolli

Ali Gërguri

Fidan Ahmeti

Sead Asllani

Lumni Tershana

Edmir Lika

Tags: Fadil Aziri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet