Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Llugaxhiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Fadil Llugaxhiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 14 Prill 2009, Fadil Llugaxhiu publikon videoklipin "Qik Therande". Më datë 23 Mars 2015, Fadil Llugaxhiu publikon videoklipin "Dëshmorit Hamdi Berisha"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥Moj Kosove Mos Thuj Marova


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Daut Zenku

Dervish Dervishi

Januz Mushkolaj

Lekë Duhoni

Isa Veliu

Paulin Pervathi

Nebi Halili

Agim Baftjari

Rrahman Pagarusha

Nebih Dauti

Tags: Fadil Llugaxhiu, Fadil Llugagjiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet