Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fadil Veseli Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Fadil Veseli Production është një video produksion shumë i njohur. Fadil Veseli është një mjeshtër i kameras dhe marketingut. Ai vjen nga Tetvoa. Tashmë emri i tij është i njohur si "Fadil Veseli Production". Ka punuar me shumë këngëtarë dhe ka sjellë në treg videoklipe mjaft cilësore....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Framein Production

Fabrika

Rec Production

Power Production

Albeni

Tomato

Dea

Albanota

Jehona

Beni Kerçove

Tags: Fadil Veseli Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet