Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Veseli Production

Fadil Veseli Production
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Fadil Veseli Production është video produksion shumë i njohur. Fadil Veseli është një mjeshtër i kameras dhe marketingut. Ai vjen nga Tetvoa. Tashmë emri i tij është i njohur si "Fadil Veseli Production". Ka punuar me shumë këngëtarë dhe ka sjellë në treg videoklipe mjaft cilësore.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0