A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fahredin Shehu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
  • Origin:
  • Rahovec 
  • Age:
  • 47
BIOGRAFIA: Fahredin Shehu is a popular writer. Fahredin Shehu është shkrimtar shqiptar. Studimet universitare i kryen ne Universitetin e Prishtinës, Studime Orientale. Aktivisht mirret me kaligrafi duke zbuluar teknika dhe mediume te reja për këtë lloj specifik të artit vizuel. Jeton dhe punon ne Prishtine Studiues i trashigimise shpirterore boterore. Shkruan edhe veshtrime estetike per artin vizuel Krijimtaria NUN- përmbledhje me poezi mistike, 1996 botim autori, SHUMËSI E PADUKSH...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Avni Azizi

Argjend Hasani

Cathal Ó Searcaigh

Tahir Kolgjini

Xhenc Bezhi

Arbër Berisha

Xhevdet Maloku

Sinan Kamberaj

Pal Sokoli

Musa Jupolli


Tags: Fahredin Shehu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019