Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fahri Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Fahri Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 22 Mars 2013, Fahri Gashi publikon videoklipin "Here Si Zjarr Here Akull". Në vitin 2013, Fahri Gashi publikon albumin "S'kam Malle Per Ty". Më datë 14 Gusht 2019, Fahri Gashi publikon videoklipin "Qka I Bone Zemres Tem". Më datë 22 Gusht 2020, Fahri Gashi publikon videoklipin "Tik Tok". Më datë 28 Shtator 2020, Fahri Gashi publikon videoklipin "Tallava 2020"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentS'kam Malle Per Ty (2013)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sead Asllani

Lumni Tershana

Betim Alihajdari

Agron Pefqeli

Adnan Kryeziu

Sokol Koçi

Ali Gërguri

Fitim Kelmendi

Arif Murati

Duchi

Tags: Fahri Gashi


Komente mbi këtë artist