Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faik Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Faik Rama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Në vitin 2014, Faik Rama publikon albumin "O Bylbyl Qe Fluturon". Në vitin 2014, Faik Rama publikon albumin "Shisha Me Cocktail". Në vitin 2015, Faik Rama publikon albumin "Qika Qikas". Në vitin 2016, Faik Rama publikon albumin "Habibi Yalla". Më datë 9 Gusht 2018, Faik Rama publikon videoklipin "A Moj Nan". Më datë 20 Dhjetor 2018, Faik Rama publikon videoklipin "Larg Vendlindje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentHabibi Yalla (2016)

Qika Qikas (2015)

O Bylbyl Qe Fluturon (2014)

Shisha Me Cocktail (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tan Tirona

Fidani Vogel

Ymerli Krasniqi

Orhan Ademi

Eri Qerimi

Albert Gashi

Nijazi Boneshta

Turab Hajolli

Reni Elbasanit

Lind Prizreni

Tags: Faik Rama


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet