TEKSTESHQIP

Fanfara Tirana
Mos Ma Vish Funin E Shkurter
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma Vish Funin E Shkurter" kënduar nga Fanfara Tirana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.