A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fani Samarai

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Fani Samarai është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Qershor 2018, Fani publikon videoklipin "Sikur Na". Teksti u shkrua nga Filloreta Raçi (Fifi). Videoklipi u prodhua nga MAX Production. Më datë 30 Mars 2019, Fani publikon videoklipin "Ne Zemer Te Mbaj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Marigona Vitia

Ardita Begu

Sarentina Cako

Lily N

Ervisa

Dea Strica

Jona

Jola


Tags: Fani Samarai, Fani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019