Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fantastico Band

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Fantastico Band është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Grupi Fantastico band eshte grup femijesh me zera te mrekullueshem. Deri tani ato kane punuar dy kenge. Disa nga femijet quhen Andi, Zana, Hana etj. Në Dhjetor 2008, Fantastico Band marrin pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Performans E Re". Më datë 21 Shtator 2009, Fantastico Band publikojnë videoklipin "Parlamenti Jone". Në Dhjetor 2009, Fantastico Band marrin pjesë në Ylberi 2009 me këngën "Parlamenti Jone". Në Dhjetor 2010, Fantastic...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hepsy Junior

Thuthuruket

Hakerat

Metila's MFE

Boom Team

Picirruket

Grupi 3D

Turgut Ozal College

Xixëllonjat

Grupi I Femijeve Kromatika

Tags: Fantastico Band, Fantastico, Fantastiko Bend


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet