Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fanushe Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Fanushe Ahmetaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Më datë 8 Nëntor 2016, Fanushe Ahmetaj publikon videoklipin "Kur Flasin Heronjët". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Gjoshi. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 9 Nëntor 2018, Fanushe Ahmetaj publikon videoklipin "S'mundet Zemra Me Te Harrue"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtareFanushe Ahmetaj

Nje Dasem Ne Dukagjin

Per Ty


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Valentina Berisha

Shyhrete Osmanollaj

Kumrije Mustafa

Resmije Krasniqi

Nazife Bunjaku

Merita Gashi

Ganimete Jashanica

Shqipe Kabashi Hasanaj

Gledis

Stela Brahimllari

Tags: Fanushe Ahmetaj, Fanushe Ahmeti, Fanushe Ahmetaj Miftari, Fanushe Miftari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet