Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fanushe Ahmetaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Fanushe Ahmetaj është këngëtare e njohur. Më datë 8 Nëntor 2016, Fanushe Ahmetaj publikon videoklipin "Kur Flasin Heronjët". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Gjoshi. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 9 Nëntor 2018, Fanushe Ahmetaj publikon videoklipin "S'mundet Zemra Me Te Harrue".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Më shumë artikuj nga Fanushe Ahmetaj »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet