Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faraoni G - Deshu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dielli zalli krejt na kalli
Deti tekilla limon me çika te mira
Shije egzotike pak arome plastike
Boom boom boom boombastike
Fitnes botox je djege lyju me kos
One shot two shots
Shume Hot...
Tute Agen qtitja flaken

Ref:
Deshu deshu
deshu sa nuk eshte vone
Deshu deshu
Deshu sa nuk eshte vone
(O sa mire po nina)

Deshu tregoje trupin sa shume ke ushtru
Po dukesh si çokollada me tatoo
1001 selfie boni ti per mu
I follow you I follow you
Bass bass bass dridhe silikonin
Para dhe mas mas
Koke shume e rrast o ka don mem plase
O bima ni birrre o ti

Ref:
Deshu deshu
deshu sa nuk eshte vone
Deshu deshu
Deshu sa nuk eshte vone
(O sa mire po nina)
Faraoni G
Publikimi: 25/06/2018
Muzika: Besim Baftiu
Teksti: Faraoni G


Faraoni G - Deshu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deshu".
3. Video është e këngës "Deshu", por nuk këndohet nga Faraoni G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Faraoni G:


Komente 0