A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatbardha Disho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Fatbardha Disho është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1976, Gjergj Suljoti & Fatbardha Hoxha marrin pjesë në Festivali i 15-të në RTSH me këngën "Përherë Me Këngë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vitore Rusha

Adriana Ceka

Zina Zdrava

Rakipe Karaj

Denada Bare

Florinda Gjergji

Burbuqe Rada

Suzana Qatipi

Irma Gurakuqi

Arta Babaramo


Tags: Fatbardha Disho, Fatbardha Disho (Hoxha), Fatbardha Hoxha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019