Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatima

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Fatima është një këngëtare. Në Maj 2007, Fatima merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Jam Dhe Nuk Dua". Në Maj 2012, Dr. Flori merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Pasion", në bashkëpunim me Fatima....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Fatima

Komente 0