Fatima Ymeri
Fatima Ymeri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Fatima Ymeri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në Nëntor 2008, Fatima Ymeri merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Reflekto". Në Qershor 2011, Fatima Ymeri merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Ti Nuk Je Ai". Më datë 26 Tetor 2015, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Miliona Dite". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, ndërsa teksti u shkrua nga Agim Doçi. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production. Më datë 18 Maj 2017, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Te Dua". Muzika ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0