Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatima Ymeri - Ti Nuk Je Ai Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

shkoj nje tjeter dimer i gjate cdo mengjes une jam ne kafen perballe rruges sone ku u njoh merzitem e vetme kujtoj cdo qast je pran duke marr nje hap qe te te therras ka te shoh sa me do

ref 2x
ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e genjen me genjen ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e nate e genjen me genjen

i hidhnim ne leter te embela fjale dhe kujtimet i kam i lexoj i mbaje si nje pre per cka kaloj faleminderit te them per cdo qast qe lam fortesin do jem e mbullyr une prap si gjithmon ne te ftohet

ref 2x
ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e genjen me genjen ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e nate e genjen me genjen

ti nuk je ai jo nuk je ai une te pres atje cdo dite dhe genjen

ref
ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e nate e genjen me genjen


Ky tekst u dërgua nga EldaFatima Ymeri
Publikimi: 08/03/2011
Festivali: Top Fest 8


Fatima Ymeri - Ti Nuk Je Ai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Je Ai".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Je Ai", por nuk këndohet nga Fatima Ymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatima Ymeri:


Komente 0