TEKSTESHQIP

Fatima Ymeri
Ti Nuk Je Ai
Lyrics

shkoj nje tjeter dimer i gjate cdo mengjes une jam ne kafen perballe rruges sone ku u njoh merzitem e vetme kujtoj cdo qast je pran duke marr nje hap qe te te therras ka te shoh sa me do

ref 2x
ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e genjen me genjen ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e nate e genjen me genjen

i hidhnim ne leter te embela fjale dhe kujtimet i kam i lexoj i mbaje si nje pre per cka kaloj faleminderit te them per cdo qast qe lam fortesin do jem e mbullyr une prap si gjithmon ne te ftohet

ref 2x
ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e genjen me genjen ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e nate e genjen me genjen

ti nuk je ai jo nuk je ai une te pres atje cdo dite dhe genjen

ref
ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e nate e genjen me genjen

DËRGOI: