A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatime Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
BIOGRAFIA: Fatime Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Qershor 2019, Fatime Bajrami publikon videoklipin "Dashni E Re", në bashkëpunim me Sevdail Jasharin. Më datë 10 Gusht 2019, Fatime Bajrami publikon videoklipin "Motrat Nga Gurbeti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fjorela Forde

Elhame Ahmetaj Guhelli

Nevrije Demolli

Fitore Berisha

Qendresa Demaj

Eli Tufa

Arjeta Krasniqi

Dhurata Duka

Edona Shala

Erlinda Balaj


Tags: Fatime Bajrami

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019