Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatime Hajzeri-Ruhani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Fatime Hajzeri-Ruhani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Tetor 2015, Fatime Hajzeri-Ruhani publikon videoklipin "E Puthe Puthe". Në vitin 2015, Fatime Hajzeri-Ruhani publikon albumin "Live 2015". Më datë 6 Shkurt 2017, Fatime Hajzeri publikon videoklipin "Nuk Jam E Lumtur". Më datë 11 Maj 2017, Adnan & Fatime Ruhani publikojnë videoklipin "Pika N'zemer". Më datë 14 Janar 2018, Fatime Hajzeri-Ruhani publikon videoklipin "Dashuri Po Me Kerkon", në bashkëpunim me Adnan Ruhanin. M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Bashkëshorte e

Adnan Ruhani (Adi)

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentLive 2015 (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elida Bardhi

Besiana Kertusha

Hanumshahe Morina

Shkurte Mustafa

Violeta Demaj

Mirjeta Mema

Drita Jetishi - Sahiti

Elfete Sherifi

Teuta Gashi

Albina Jahjaga

Tags: Fatime Hajzeri Ruhani, Fatime Hajzeri, Fatime Ruhani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet