TEKSTESHQIP

Fatime Kalimashi
Kosovë S’të Harrova
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kosovë S’të Harrova" kënduar nga Fatime Kalimashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 1 Prill 2021, Fatime Kalimashi publikon videoklipin "Kosovë S’të Harrova". Muzika dhe orkestrimi i këngës u punuan nga Shpeta Sound, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Fatime Kalimashi.