Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpeta Sound

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Shpejtim Gashi
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
Shpeta Sound është një autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Tags: Shpeta Sound, Shpetasound, Shpejtim Gashi

Komente 0