TEKSTESHQIP

Fatime Kalimashi
Deri Kur Rrugëve Të Botës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Deri Kur Rrugëve Të Botës" kënduar nga Fatime Kalimashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 5 Shkurt 2022, Fatime Kalimashi publikon videoklipin "Deri Kur Rrugëve Të Botës". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Fatime Kalimashi.