A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatjeta Barbullushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Fatjeta Barbullushi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore qytetare, popullore shkodrane dhe jazz. Ajo është e diplomuar në “Institut de Bosquet Lausanne” në shkollën moderne të gjuhëve të huaja me Diplomë del`Aliace Francaise dhe në 2015 është diplomuar gjithashtu në shkollen e studimeve të larta Gastrovaud, në degën Hoteliers e Komerc. Fatjeta, një shkodrane 24 karatëshe; qe muzika i rrjedh ndër vena. Ajo ka hedhur hapat e parë në muzikë që në vegjëli, ishte vetëm një vocërrake 6 vjeçare atëherë kur ajo mori mikrofonin në dorë dhe filloj të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare

Lule Bore (2016)

Dance Floor

Ah Kjo Dashnia


» Dërgo Një Këngë »

Pash Dy Syte Ne Balle
Kur Une Te Du
Kur Perendon Dielli
Lotet E Mallit
Shpirti Im
A Thu
Per Ty
Nen Efekt
Sa Te Dua
Dil Te Shoh Me Sy


Artistë Të Ngjashëm:

Mira Konçi

Dorina Tiko

Ermira Kola

Enxhi Nini

Valbona Peraj

Odeta Dervishi

Laureta Meci

Valbona Xeka

Hirushe Xhemali

Elinara Shehu


Tags: Fatjeta Barbullushi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019