TEKSTESHQIP

Fatjon Brati
Une Te Du E Tjetri T'ka
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Te Du E Tjetri T'ka" kënduar nga Fatjon Brati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Xheni Meçe, ndërsa teksti u shkruajt nga Ejup Shabani.