Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7
  • Emri i Vërtetë:
  • Argjend Meçe
  • Vendlindja:
  • Dibra E Madhe 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Xheni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Emri i plot i tij eshte Argjend Meçe. Eshte i martuar dhe ka dy djem dhe nje vajze. Aktualisht jeton ne Shkup pasi atje mundesit e nje kengetari jan me te shumt dhe me te mir kualitativ. Ai me se shumti albumet e tij i ka bere ne studion Eroll 5 dhe ne te shumten e rasteve ka bashkpunu me Dulin pasi qe ishin nje ekip. Prej vitin 2012 Xheni e formoje grupin e vet Ork. Dibranet. Muziken e Xhenit zakonisht e bejn vellezerit e tij ne studio pasi qe t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Halil Bilalli

Argeton Dervishi

Blerim Lutfiu (Beli)

Duli

Ylber Aliu

Zyber Avdiu

Keli

Erkan Musliu

Florimi

Bimi Mustafa


Tags: Xheni, Argjend Meçe

Krijo Një Kartolinë