Fatjon Dalipi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Fatjon Dalipi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe etno. Më datë 18 Qershor 2015, Fatjoni publikon videoklipin "Cika Cika". Më datë 6 Janar 2016, Fatjon & Artela publikojnë videoklipin "Hajde Zemer". Më datë 19 Janar 2017, Fatjon Dalipi publikon videoklipin "Bab E Non I Gezova". Më datë 27 Dhjetor 2017, Altin Tirona & Fatjon Dalipi publikojnë videoklipin "Ballkanika". Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra, teksti u shkrua nga Altin Tirona. Më datë 9 Qershor 2018, Fatjon Dalipi publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kacho

Breaker G

Niku

Burim Kastrati

Danny Boy

Verim Zendeli

Agon Nimani

Pellumb Elmazi

Nysret Hyseni

Bekim Dehari


Tags: Fatjon Dalipi, Fatjon, Fatjoni, Fatjoni Manxes

Krijo Një Kartolinë