Fatjona Kuçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  73
  • Vendlindja:
  • Deçan 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Fatjona Kuçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fatjona nuk do të ndalet me muzikë asnjëherë dhe do të sjellë shum këngë për fansat e saj të cilët e duan shumë. Jona ka cekur qe nuk do te ndalet asnjehere ne shume intervista te dhena ne shume Tv Te ndryshme, dhe ne natyrisht qe shpresojme ashtu. Më datë 2 Dhjetor 2014, Fatjona sjell këngën e parë me titull "A pom njeh" e cila është inxhizuar në ZicoTv. Kjo kēngë u mirëprit shumë mirë. Fatjona me kêtë këngë mori pjesë në koncertin e zhvillua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Eronida

Tringa Kay

Ermedina Rama

Ariana

Luiza Hasani

Bleta Brovina

Valza Zhegrova

Rinna

Donjeta Morina

Wendi Mancaku


Tags: Fatjona Kuçi, Fatjona Kuci, Jona, Fatjona Kuqi

Krijo Një Kartolinë