Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jona - Ndale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nganjehere dua te tkem pranë
Ti puth sytë e tthem e jotja jam,
Për një cast dhe nje here
Te jemi një,
Du me tthan te du pas vec me sy

Ref:,, Sa e sa shume vite bashke,
Sdi cka ndodh keshtu,
Pres ndal, ndal ti rri dhe pak,
Ndale se e jotja jam...
Sa e sa shume vite bashke,
Pse ma ban keshtu,
Pres ndal ti, asgje mos thuj,
Dije per ty po vuj.

Ndjej shume ndjej,
Fjalet e pathene,
Perqafimin, dashnine qe ma ke dhane
Lutem shumë, lutem perendine,
T’na bashkoje, mos tvuajm un dhe ti.

Ref :,, Sa e sa shume vite bashke,
Sdi qka ndodh keshtu,
Pres ndal, ndal ti rri dhe pak,
Ndal se e jotja jam,
Sa e sa shume vite bashke,
Pse ma ban keshtu,
Pres ndal ti asgje mos thuj,
Dije per ty po vuj.


Jona - Ndale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndale".
3. Video është e këngës "Ndale", por nuk këndohet nga Jona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatjona Kuçi:


Komente 0