Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatlinda Leku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  65
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Fatlinda Leku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Fatlinda eshte nje super talente e cila po pushton skenat e muzikes per femije me kenget e saj. Edhe pse e re ne skenen muzikore ajo beri publikun per vete me zerin e saj mahnites. Fatlinda nuk do i mungoje publikut dhe do te vazhdoje me projektet e saj shume shpejt. Fatlinda Leku eshte pjese e produksionit Frames dhe eshte bere e njohur per publikun me performancen e saj ne xhirimet e vitit te ri 2016. Në Gusht 2016, Fatlinda Leku merr pjesë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rita Daklani

Vesa Hamdiu

Sara Mulliqi

Lorena Shala

Arsa Dervishi

Blinera Jashanica

Eanda Nishevci

Urtina Ramadani

Stina Shala

Anisa Hoda

Tags: Fatlinda Leku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet