Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatlum Llugaliu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Fatlum Llugaliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2014, Fatlum Llugaliu publikon albumin "Ata Sy". Në vitin 2016, Fatlum Llugaliu publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2016 (2016)

Ata Sy (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Cani Etemi

Toni Ujkaj

Shkelzen Azemi

Dani Abazi

Femi Kumanova

Fatmir Haliti

Sabri Haxholli

Fadil Zeneli

Harun Ismajli

Valdrin Durmishi


Tags: Fatlum Llugaliu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet