A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatlum Ukelli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Fatlum Ukelli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Fatlumi është duke vijuar mësimet në shkollën e muzikës, ai planifikon që në të ardhmen të bëhet një këngëtar profesionist. Në Qershor 2007, Fatlum Ukelli merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Mesazhi". “Sytë më lotojnë” është këngë e lansuar nga këngëtari Fatlum Ukelli, e cila këngë po vazhdon të mirëpritet në publik. Fatlumi qysh në fëmijëri ka qenë i lidhur me këngën, ndonëse gradualisht ai ka arritur që këtë ëndërr ta bëjë realite...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Albanian Star

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Leart Avdiu

Yllnor Kurti

Ledion Sveçla

Diellon Mustafa

Blinor Bega

Arian Selmani

Donat Prelvukaj

Arianit Bellopoja

Donat Krasniqi

Olti Ajeti


Tags: Fatlum Ukelli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019