Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlume Mamuti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Fatlume Mamuti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2016, Fatlume Mamuti merr pjesë në The Voice Of Albania 5. Këngëtarja Fatlume Mamuti, rikthehet në skenë më datë 24 Prill 2016, me videoklipin "Një Moment". Muzika e këngës u punua nga Alfred Kaçinari, teksti u shkrua nga Ana Kaçinari, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred Kaçinari. Me këtë këngë, Fatlume Mamuti merr pjesë në Celësi Muzikor 10 në vitin 2016. Këtë herë, ajo vjen me një stil shumë të veçantë, një zë të hatashëm dhe me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vivian Kokeri

Enkeleda Dervishi

Lily N

Marigona Vitia

Irida Pojani

Ervisa

Taunita

Samira

Neshi Cakolli

Katrin

Tags: Fatlume Mamuti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet