Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatlume Popovci - E Veqant Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Veqant Je Ti".
3. Video është e këngës "E Veqant Je Ti", por nuk këndohet nga Fatlume Popovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatlume Popovci - E Veqant Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

11/05/2013

2013-05-11T07:43:56+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Veqant Je Ti" kënduar nga Fatlume Popovci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Andi Bajraliu - E Veqant Je Ti

n'Zemren time dashuri e vetme me je tii,askujt nuk i perngjan e veqant je tii...

Kengen me te bukur ta kendoj un ty,
per ty m'digjet zemra i qet smund te rri..}2

n'Zemren time dashuri e vetme me je tii,
askujt nuk i perngjan e veqant je tii...}2

Ti n'qdo stin me je behar,lule plot gjelbrim,,
dashuri e qmendur qe kurr ska sherim
ti je zoti i zemres sime e vetmja dashuri askujt nuk i perngjan e veqant je tii...

Dashuria dhe gezimi shpirtin ma kaplojn eja pra e dashur zemrat ti bashkojm..}2

n'Zemren time dashuri e vetme me je tii,
askujt nuk i perngjan e veqant je tii...}2

Ti n'qdo stin me je behar,lule plot gjelbrim,,
dashuri e qmendur qe kurr ska sherim
ti je zoti i zemres sime e vetmja dashuri askujt nuk i perngjan e veqant je tii...}2...

Ti je ZOTI i zemres sime e vetmja me je ti askujt nuk i perngjan E VEQANT JE TI...

Bekim Kastrati - E Veqant Je Ti

n'Zemren time dashuri e vetme me je tii,askujt nuk i perngjan e veqant je tii...

Kengen me te bukur ta kendoj un ty,
per ty m'digjet zemra i qet smund te rri..}2

n'Zemren time dashuri e vetme me je tii,
askujt nuk i perngjan e veqant je tii...}2

Ti n'qdo stin me je behar,lule plot gjelbrim,,
dashuri e qmendur qe kurr ska sherim
ti je zoti i zemres sime e vetmja dashuri askujt nuk i perngjan e veqant je tii...

Dashuria dhe gezimi shpirtin ma kaplojn eja pra e dashur zemrat ti bashkojm..}2

n'Zemren time dashuri e vetme me je tii,
askujt nuk i perngjan e veqant je tii...}2

Ti n'qdo stin me je behar,lule plot gjelbrim,,
dashuri e qmendur qe kurr ska sherim
ti je zoti i zemres sime e vetmja dashuri askujt nuk i perngjan e veqant je tii...}2...

Ti je ZOTI i zemres sime e vetmja me je ti askujt nuk i perngjan E VEQANT JE TI...
Më Shumë Këngë Nga Fatlume Popovci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë