A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatlume Popovci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  90
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Fatlume Popovci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore vajtuese. Emri i këngëtares Fatlume Popovci, nuk është i panjohur për adhuruesit e muzikës sonë popullore. Ajo erdhi në skenën e muzikës me një zë e stil të veçantë, të pëlqyer nga të gjithë ata që e duan këngën, muzikën. Fatlume Popovci llogaritet njëra nga këngëtaret më të preferuara dhe të kërkuara nëpër dasma tona, sepse ajo di të krijojë e të kallë atmosferë, por edhe të dhurojë imazh të ri të gazmendeve, me reportoarin e saj të gjerë të këngëve, nga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtare e labelit

Mishmash Entertainment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live 2016 (2016)

Live (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Shpirti
Kur Kujtoj Dit E Korrikut
S'ta Fal
Ti Dashnis Nuk Ja Din Vleren
Sa Mire, Sa Keq
Dy Her Mke Vra
Si Ndjehesh Pa Mu
Kenga E Ushtarit
Pse Se Ben O Zot
Ome Lale #13


Artistë Të Ngjashëm:

Bubulina Krasniqi

Nazmije Selimi

Gentiana Podrimaj

Blertina Shabani

Vjosa Selmani

Edita Sopjani

Nita Latifi

Adea Pula

Feime Salihu

Adelina Jashari


Tags: Fatlume Popovci, Lumja, Lume Popovci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019