Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatlume Popovci - Buzet Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzet Tua".
3. Video është e këngës "Buzet Tua", por nuk këndohet nga Fatlume Popovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatlume Popovci - Buzet Tua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2016"

Komente

Asnjë Koment

04/06/2016

2016-06-04T19:02:12+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Buzet Tua" kënduar nga Fatlume Popovci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Artan Ferati - Buzet Tua

pak inat ma shum dashurii
ky merakk ahh kjo xhelozijj
leri fjallt zemer se u lodhaa
se per ty se per ty mbarrova

buzet e tua i kerkoj
dhe nuk di a po gaboj
se te lutem se ti po me mundon
un te dua edhe pik
vec ta dish ti ojj qikkk
je e vetmja dashurii

me thuj te du ma shum nuk po du e mos mbaj inat me mu asnjeher fjalt nuk ti ndroj
vetem ty te dashuroj

buzet e tua i kerkoj
dhe nuk di a po gaboj
se te lutem se ti po me mundon
un te dua edhe pik
vec ta dish ti ojj qikkk
ti je e vetmja dashurii

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Buzet Tua

Agroni.
Nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtruuu veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)

Shqipja:
Sa mendoj te ndahem e sa mendoj met lan prap un po pendohem se ty te kam gjan(2x)
nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtruuu veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)

Agroni:
Nuk po moj pat pa dita nuk pom shkon smoj me ty meu nda zemra te kerkon (2x)
nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtruu veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)

Nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtru veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)
Më Shumë Këngë Nga Fatlume Popovci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë