Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fatmir Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  8
Fatmir Ademi është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dinno

Mmg

El-Metro

Dr.Rabbit

Buli

Marin Jancu

Rbs

Snero

Cufa

Double D

Tags: Fatmir Ademi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet