Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatmir Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Fatmir Berisha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 6 Dhjetor 2016, Fatmir Berisha publikon videoklipin "Kenge Per Salih Gashin". Më datë 20 Prill 2018, Fatmir Berisha & Xhavit Maxharra publikojnë videoklipin "Dridhët Toka". Më datë 16 Qershor 2018, Fatmir Berisha publikon videoklipin "Këngë Për Dëshmorin Bekim Toverlanin". Më datë 28 Qershor 2018, Fatmir Berisha & Xhavit Maxharra publikojnë videoklipin "Kënge Për Heronjet E Klines". Më datë 18 Qershor 2019, Fatmir Berisha publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Gashi

Shaban Demaj

Mergim Mazreku

Afrim Gashi

Basri Bega

Fadil Nreca

Fetah Bajgora

Salih Gashi

Xhavit Nimanaj

Skënder Fejzullahu


Tags: Fatmir Berisha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet