Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatmir Elezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Fatmir Elezi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Tetor 2007, Fatmir Elezi publikon videoklipin "Veq Rakia". Më datë 10 Prill 2009, Fatmir Elezi publikon videoklipin "Tradhtare". Më datë 20 Tetor 2014, Fatmir Elezi & Suat Ajdini publikojnë videoklipin "N'ket Vikend"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arif Murati

Duchi

Avni Mehmeti

Granit Hyseni

Sokol Koçi

Meti (Muhamet Berbatovci)

Ali Gërguri

Fadil Aziri

Yll Sufaj

Sead Asllani


Tags: Fatmir Elezi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet