Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Elezi & Xhylsime Bushi - Potpuri (Gezuar 2020) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Fatmiri:
Kur u nisa motër për gurbet ta lash motër amanet
Ban e nan me mi ngushëlluar e ma shpesh me mi vizitu

Xhylsimja:
Ty t'ka motra vlla hasret
Shum i ri je shku ngurbet
Nip e mesa jan permallu hajde daj mej vizitu


Ky tekst u dërgua nga Anduena

Fatmir Elezi & Xhylsime Bushi - Potpuri (Gezuar 2020)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2020)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2020)", por nuk këndohet nga Fatmir Elezi & Xhylsime Bushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Elezi:


Komente 0